نمایش فیلم Power T-Max نشان می دهد استعدادهای فوق العاده در نمایشگاه IAAPA شانگهای

2022-08-30

نمایش فیلم Power T-Max نشان می دهد استعدادهای فوق العاده در نمایشگاه IAAPA شانگهای

نمایش قدرت نمایش فیلم T-max Shanghai نشان می دهد، توجه زیادی را جلب کرد

در تاریخ 14 ژوئن 2016، فیلم فیلم برای شرکت در تظاهرات سرگرمی جاذبه های آسیا (بین المللی) و تجهیزات نمایشگاه دعوت شد، اگر چه فقط چهار روز در نمایشگاه، محصولات سری فیلم Power T-max جذب همه نوع خریداران بوده است بسیار مورد علاقه این محصول، در عادلانه، بسیاری از مردم یک خط برای محصولات خود را امتحان کنید و پس از تجربه فرد پر از ستایش است.

بسیاری از مردم یک خط را تشکیل می دهند تا محصول را امتحان کنند، رمز و راز چیست؟

چه نوع محصولات؟ چرا مردم مایل به چند ساعت منتظر بمانند تا محصولات خود را تجربه کنند؟ اکنون اجازه دهید من را برای کشف رمز و راز محصولات سری T-max.T-max از محصولات به سه بخش تقسیم شده است. "طوفان تیتان"، "نبرد جزیره رمز و راز"، سومین بار در ماه جولای امسال منتشر خواهد شد. کل ظاهر T-max، مرموز، حس کامل علم و فن آوری است، با تکنولوژی فیوژن سه بعدی زاویه دید 3 اینچ، بیشترین تاثیر و حس بصری، فیلم قدرت مستقل توسعه 6 پویا DOF پیمانکار پلت فرم، هماهنگ سازی زمان واقعی حرکت، به مردم تجربه فوق العاده تعاملی. این یک بازی تعاملی است که واقعی متعلق به مشتریان است. چون در این نقش شماست

بازار توسط تقاضا، خریداران خریداری عجله تصمیم گرفت

بسیاری از خریداران پس از تجربه زمان سپرده را پرداخت خواهند کرد، آنها فکر می کنند که بازی های سنتی به تدریج از مرحله تاریخ کاسته می شوند؛ زیرا آنها نمی توانند سود بالایی کسب کنند، پروژه تجربه خوبی است که کلیدی برای جمع آوری محبوبیت است، و T-max فقط برای تشکیل ناکافی بودن تعامل ضعیف برای پروژه تفریحی سنتی. آنها بر این باورند که T-max، تنگنا از سود دشوار را برای پیوستن به پروژه های سرگرمی تجربه مشترک، تبدیل شدن به پارک های معرق، مکان های علمی و فن آوری و ارزیابی نوع تجربه بازی بزرگ زنجیره ای .

به استثنای سفارش، نظرات بیشتری کسب کنید

قدرت فیلم با تخصص در توسعه، تولید و بهره برداری از سری محصولات تئاتر داینامیک XD به مدت هشت سال است. در طول سالها، ما همچنان از پیشنهاد مشتریان یاد می گیریم تا محصولات ما به طور مداوم بهبود پیدا کند. نمایشگاه علاوه بر سفارشات، قدرت فیلم، دوستان و دوستان زیادی را در خانه و خارج از کشور به ارمغان آورده است و بعد از نمایش نشان می دهد که ما درک عمیق تر ساختار محصول و موقعیت بازار محصولات سری T-Max را داریم. منتظر نمایشگاه بعدی هستیم، می تواند برای افزودن قدرت جدید برای صنعت فیلم، برای ایجاد تعجب برای همه، ادامه دهد!

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.
sales@movie-power.com
86-18027386365
شماره 42 جاده شیکسین ، خیابان دونگوان ، منطقه پانیو ، گوانگژو ، چین.
پیام بگذارید
*پست الکترونیک
*پیام
ارسال
چین کیفیت خوب شبیه ساز VR Racing تامین کننده. حق چاپ © 2016-2023 xd-cinemas.com . تمامی حقوق محفوظ است.
پیام فرستادن