اطلاعیه حقوقی و سیاست حفظ حریم خصوصی

بند سریع

این پلتفرم به شما یادآوری می کند: لطفاً قبل از استفاده از خدمات پلتفرم این بیانیه را به دقت بخوانید و درک کنید.

محدودیت مسئولیت

ما مسئول محتوای آپلودهای خود در چارچوب قانونی هستیم. ما مسئولیتی در قبال اظهارات خود کاربران نداریم.

سیاست حفظ حریم خصوصی

ما به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران احترام می گذاریم. هنگامی که از خدمات ارائه شده توسط پلت فرم استفاده می کنید، ما اطلاعات شخصی شما را مطابق با این سیاست حفظ حریم خصوصی جمع آوری، استفاده و به اشتراک می گذاریم. این سیاست حفظ حریم خصوصی شامل شرایط ما برای جمع آوری، ذخیره سازی، استفاده، اشتراک گذاری و حفاظت از اطلاعات شخصی شما است. توصیه می کنیم این خط مشی را به طور کامل مطالعه کنید تا به شما در درک نحوه حفظ حریم خصوصی خود کمک کند. اگر در مورد این سیاست حفظ حریم خصوصی سؤالی دارید، می توانید از طریق اطلاعات تماس منتشر شده در پلتفرم با ما تماس بگیرید. اگر با محتوای این سیاست حفظ حریم خصوصی موافق نیستید، فوراً استفاده از خدمات پلتفرم را متوقف خواهید کرد. با ادامه استفاده از هر یک از خدمات این پلتفرم، موافقت می کنید که ما به طور قانونی اطلاعات شما را مطابق با این سیاست حفظ حریم خصوصی جمع آوری، استفاده، ذخیره و به اشتراک خواهیم گذاشت.

استفاده از کوکی

برای اینکه تجربه دسترسی آسان‌تری به شما ارائه کنیم، وقتی از وب‌سایت‌های مرتبط با پلت‌فرم ما بازدید می‌کنید یا از خدمات ارائه‌شده توسط پلتفرم استفاده می‌کنید، ممکن است از کوکی‌ها، کوکی‌های فلش یا سایر فضای ذخیره‌سازی محلی ارائه شده توسط مرورگر شما یا برنامه‌های مرتبط (مجموعاً «کوکی‌ها») استفاده کنیم. برای ارائه خدمات و تجربه کاربری شخصی به شما. لطفاً توجه داشته باشید که برخی از خدمات ما فقط با استفاده از «کوکی‌ها» قابل اجرا هستند. اگر مرورگر یا سرویس‌های اضافی مرورگر شما اجازه می‌دهد، می‌توانید پذیرش کوکی‌ها را تغییر دهید یا کوکی‌ها را رد کنید، اما این ممکن است بر دسترسی ایمن شما به وب‌سایت‌های مرتبط با پلتفرم تأثیر بگذارد. و خدمات ارائه شده توسط پلتفرم.

حفاظت از اطلاعات شخصی شما

به منظور محافظت از امنیت اطلاعات شما، ما در تلاش هستیم تا تمام اقدامات امنیتی معقول را برای محافظت از اطلاعات شما، در صورت نشت اطلاعات، آسیب یا از دست دادن، از جمله اما نه محدود به SSL، ذخیره سازی رمزگذاری اطلاعات، کنترل دسترسی به مرکز داده انجام دهیم. همچنین ما به شدت کارمندان یا برون سپاری هایی را که ممکن است در معرض اطلاعات شما قرار گیرند، مدیریت کنید، از جمله امضای قراردادهای محرمانه با آنها، گرفتن کنترل های مختلف اختیارات بسته به موقعیت، و نظارت بر عملیات آنها.

حفاظت جزئی

ما به حفاظت از اطلاعات شخصی خردسالان اهمیت می دهیم. اگر خردسال هستید، پیشنهاد می‌کنیم از قیم خود بخواهید که این سیاست حفظ حریم خصوصی را به دقت مطالعه کند و از خدمات ما استفاده کند یا اطلاعاتی را با فرض کسب رضایت قیم در اختیار ما قرار دهد.

  • بند سریع
  • محدودیت مسئولیت
  • سیاست حفظ حریم خصوصی
  • استفاده از کوکی
  • حفاظت از اطلاعات شخصی شما
  • حفاظت جزئی
مخاطب
مخاطب: Miss. Linda
پست الکترونیک: sales@movie-power.com
تلفن: +86 18027386365
whatapp: 8618027386365
ویچت: 18027386365
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید
پیام فرستادن