aboutus

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.
1 2 3 4 5
Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.
<-Video Images->
نوع کسب و کار: سازنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
خاورمیانه
در سراسر جهان
تعداد کارمندان: 200~250
فروش سالانه: 5000000-8000000
سال تاسیس: 1990
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
دربارهی ما
معرفی

فیلم Power یک شرکت پیشرفته است که متخصص در تحقیق و توسعه و ساخت تجهیزات سینمای دینامیک VR · 4D است. دارای بیش از 10000 متر مربع پارک صنعتی برای VR · 4D است. فیلم 10 ساله با رعایت روحیه هنرمند، توانایی فیلم دارای تعداد زیادی اختراع اختراع، اختراع ثبت اختراع، ثبت اختراعات ظاهری، کپی رایت نرم افزار و 8 گواهی صادرات است. به خصوص در سال 2016، شرکت ملی با تکنولوژی بالا به دست آورد.

فیلم Power دارای یک تیم تحقیق و توسعه فوق العاده با بیش از 30 مهندس و تیم عملیاتی با بیش از 20 طراح است. این اولین شرکت در این صنعت است که 24 ساعته سرویس 24 ساعته سرویس 24 ساعته را در 24 ساعت شبانه روز، 24 ساعت بعد از فروش، 24 ساعته برای حل مشکل پس از فروش فراهم می کند. فلسفه کسب و کار شرکت "مشتری محور، هدف محور" است.

پایه استاندارد 5S، منطقه تولید 10،000 متر مربع در نظم خوب است. صدور گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9000 نه تنها یک تضمین موثر کیفیت است، بلکه همچنین برای دستیابی به تولید سالانه 3000 پوند VR شبیه ساز و 2000 پیکسل 4 دینامیک سینما. تمام محصولات به طور کامل از مواد خام، لوازم جانبی، مونتاژ، بازرسی و آزمایش بررسی می شوند. به خصوص 72 ساعت بدون وقفه آزمون چرخه عمر قبل از حمل و نقل.

قدرت فیلم توجه بیشتری به کیفیت محصول، طراحی مدل و ایجاد محتوا می کند. اتاق نمایش بیش از 1000 متر مربع است که شامل سالن VR، سالن آموزش علوم و سالن سینمای دینامیک 4D است. بیش از 30 نوع از محصولات VR در 4 سری، مجموعه ورزشی، مجموعه های کودکان، مجموعه های اوقات فراغت و مجموعه های پویا تقسیم می شوند. آنها فروش داغ و محبوب به بیش از 50 کشور جهان است. در میان آنها، ماشین سواری فوق العاده VR داغترین و محبوب ترین مشتریان در بیش از 30 کشور است. و VR-Family محبوب ترین محصول با 6 کرسی برابر 6 برابر درآمد است که عنوان "ماشین پادشاهی پول" را به دست می آورد. سینمای 4D پویا به عنوان معیار در صنعت تبدیل شده است، که ترکیبی از آخرین جلوه های ویژه و تکنولوژی های صوتی اپتوالکترونیک برای ایجاد یک سینمای جدید پویا 4D به جهان است.

برای مدت 10 سال، قدرت فیلم همیشه روی تحقیق و توسعه، کاربرد و تولید تکنولوژی حرکتی VR و 4D متمرکز شده است. در سال 2018، ما به طور کامل "نوآوری و عملیات سرگرمی گسترده" را ارتقا خواهیم داد و "خدمات بهتر سایت را برای مشتریان عزیز" فراهم می کنیم!

خوش آمدید به فیلم Power، و تشکر از انتخاب Movie Power!

تاریخ

در سال 2008 با 51 تا 100 کارمند تاسیس شد. قدرت فیلم در 4D / 5D تئاتر پویا، 7D & XD تعاملی سینما، 9D VR شبیه ساز اصلی است. در طول این سالها، ما در تلاش برای تحقیق، توسعه و تولید سینما پویا، با تلاش از کار گروهی، تکنولوژی بسیار بالغ است. در حال حاضر شرکت ما متوجه شده است که ارتقاء بزرگ 4 سینمای D / 5D و سینمای پویای تعاملی جدید.

 

2008 - وارد صنعت شوید

گوانگژو فیلم قدرت شرکت فناوری الکترونیک، با مسئولیت محدود شروع به وارد این صنعت.

 

2009 ~ 2010 - تحقیق

شرکت جوان، با یک تیم حرفه ای تحقیق و توسعه، سریع رشد کرد و تحقیقاتی را برای تکنولوژی انجام داد.

 

2011 ~ 2012 - توسعه

موفق به توسعه سینمای 5D دینامیک شد و به سرعت در بازار داخلی و بین المللی اشغال کرد.

 

2013 - در حال رشد

قدرت فیلم به عنوان یک علامت تجاری ثبت شده است و صنعت سینمای دینامیک در سراسر جهان به سرعت در حال توسعه است. تکنولوژی ما در حال رشد است و ما در تحقیق و توسعه موفق هستیم و سینمای 4DM Dynamic با صدها صندلی تولید می کنیم. این مصرف تفریحی توده ای می شود.

 

2014 - فناوری جدید

برای ادامه کارکرد تئاتر 4D / 5D، ما ایجاد سینمای تعاملی سینمایی 7D با بازی گلوله ای را ایجاد می کنیم. این باعث می شود که بازیکنان بیشتر هیجان انگیز باشند، زیرا نه تنها یک فیلم بلکه یک بازی است. این فروش داغ است و ما به حداقل پنجاه کشور فروخته ایم.

 

2015 - نوآوری

مطابق با نیازهای بازار و بر اساس سینمای تعاملی 4D / 5D و سینمای تعاملی 7D، ما در سال 2015 "شبیه ساز VR 9D" را توسعه داده ایم. این جدیدترین تجربه برای سینمای دینامیک است و سرمایه گذاران بیشتری را در این صنعت جذب می کند.

2016 - مفهوم جدید

با افزایش تقاضا برای محصول vr، خط تولید به بیش از 10 مدل گسترش یافته است. برای اولین بار، راه حل کل برای اولین بار توسط قدرت فیلم ارائه شده است. در حال حاضر، تعداد مرکز تجربی آفلاین VR بیش از 263 است.

سرویس

1. خدمات آموزش فنی

برای کمک به کاربر در درک جامع محصولات و استفاده روزانه، نگهداری و مدیریت، ما آموزش جامع و منظم برای تکنسین یا اپراتور سرویس گیرنده ارائه خواهیم داد.

این آموزش از جمله نصب، راه اندازی، عملیات و تعمیر و نگهداری است. تلاش برای ایجاد کاربر با استفاده از آن با توجه به آموزش ما و مستندات ساخت و ساز سیستم می تواند مستقل مدیریت، بهره برداری، تعمیر و نگهداری کل سیستم.

2. گارانتی و ضمانت

هر قسمت از تجهیزات دقیقا بازرسی می شود تا اطمینان حاصل شود کیفیت قبل از بسته بندی و حداقل میزان خطا. دستورالعمل ها را دنبال کنید: "به طور کامل از سرمایه گذاری و کارآیی کاربر محافظت کنید، به طور کامل با نیاز مصرف کننده مواجه شوید و بار آنها را کاهش دهید."

a) نظرسنجی رضایت مشتری

شرکت ما با توجه به بازخورد مشتری، ارزیابی رضایت را انجام خواهد داد. در طی این نظرسنجی، کاربر می تواند هر مشکلی و عقاید کیفیتی را پیشنهاد دهد، این شرکت به ندرت گوش داده می شود، درمان می شود و نظرسنجی رکوردی را به مشتری می دهد و سپس به دقت برای مشتریان حل می شود.

ب) خدمات پس از فروش

بخش پس از فروش اولین بار در ارتباط با مشتری است، به طور موثر با مشتریان در مورد مشکلات ارتباط برقرار می کند. به منظور حل مشکلات کلی، تیم پس از فروش با راه حل های تلفنی یا شبکه از راه دور حل خواهد شد. برای عدم توانایی جداسازی مشکلات جدی، تیم پس از فروش به موقع برای حل مشکل وارد خواهد شد.

ج) خدمات طول عمر

حتی اگر محصولی فراتر از دوره گارانتی باشد، ما همچنان خدمات تعمیر و نگهداری تعمیر و نگهداری در محل ارائه می دهیم، فقط هزینه های اولیه را می پردازیم. در حالی که کاربران هنوز هم می توانند از تیم خدمات فنی تعمیر و نگهداری خدمات آموزش منظم، کمک فنی از راه دور و سایر خدمات دریافت کنند.

تیم ما

1. گروه فروش: 20 نفر  

تیم فروش حرفه ای ما برای پاسخگویی به نیازهای شما ، و ارائه مدیریت تجاری با تجربه برای شما

2. گروه بازاریابی: 10 نفر

طراحی کابین ، تبلیغات و یا برنامه ریزی بازاریابی با تجربه را برای شما تهیه کنید

3. گروه فناوری: 15 نفر

تیم تحقیق و توسعه عالی فنی حرفه ای ما پاسخ خواهد داد و تمام مسائل مربوط به شما را حل می کند و به شما در نصب و نگهداری کمک می کند

4- گروه فیلم و اکشن: 5 نفر

ما توانایی ساخت فیلم های 5D ، 7D و 9D را به طور مستقل داریم ، و همچنین computerto تصویب شده را برای ویرایش اکشن فیلم اتخاذ کرده ایم

5. گروه پس از فروش: 5 نفر

تیم عالی خدمات پس از فروش ما خدمات 24 ساعته با کیفیت بالا را برای شما ارائه می دهد. ما به شما نصب ، تعمیر از راه دور ، فیلم های به روز شده و سایر خدمات را ارائه خواهیم داد.

اطلاعات تماس