حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. 86-20-2388-5219 sales@movie-power.com
نمایه شرکت قیمت دریافت کنید
خانه -

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.
 • نوع کسب و کار

  سازنده

 • صفحه اصلی بازار

  آمریکای شمالی,آمریکای جنوبی,اروپای غربی,اروپای شرقی,خاورمیانه,در سراسر جهان

 • تعداد کارمندان

  200~250

 • فروش سالانه

  5000000-8000000

 • سال تاسیس

  1990

 • صادرات کامپیوتر

  90% - 100%

دریافت نقل قول
ما به کار آنلاین خود ادامه می دهیم ، در تماس هستیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد محصول یا آخرین قیمت را بدانید ، می توانید در هر زمان با ما تماس بگیرید ، ما تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بیشتر انجام خواهیم داد.

تماس با ما

86-20-2388-5219

معرفی

Guangzhou Movie Power Technology Co.,Ltd.(نام تجاری: Movie Power) یک شرکت با فناوری پیشرفته است که در تحقیق و توسعه و کاربرد فناوری‌های دینامیک VR، AR و 4D تخصص دارد.این خلاقیت، تحقیق و توسعه، محتوا، تولید و راه حل ها و خدمات عملیاتی را ادغام می کند.بر ارائه محصولات آموزشی سرگرمی همهجانبه با ارزش و راه حل ها برای پارک های سرپوشیده، گردشگری فرهنگی، تحقیقات علمی و سایر کاربردهای صنعتی تمرکز کنید.Movie Power شرکت پیشرو در این زمینه است.
مدارک و افتخارات اصلی Movie Power: شرکت ملی با فناوری پیشرفته، "بهترین فناوری چینی"، جایزه شاخص صنعت نوآوری و فناوری، پایگاه عمومی سازی علم و فناوری گوانگژو، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، گواهینامه سیستم مدیریت مالکیت معنوی، 10 مورد برتر شرکت های ستاره نوآور در سال 2020 و غیره.
Movie Power شرکت پیشرو در تولید هوشمند با تجربه همهجانبه است.این واقعاً مجازی و واقعیت را در تجربه VR ترکیب می کند.بیش از 3000 مشتری در سراسر جهان وجود دارد.با مشتری مداری، این شرکت با صداقت، کیفیت بالا و خدمات عالی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.اختصاص داده شده برای تبدیل شدن به یک شریک خوب مورد اعتماد مشتریان.

 

به Movie Power خوش آمدید و از اینکه Movie Power را انتخاب کردید متشکریم!

تاریخ

در سال 2008 با 150-200 پرسنل تأسیس شد.Movie Power در کاربردهای تحقیق و توسعه فناوری حرکتی VR، AR و 4 بعدی است.در طول این سالها، ما درگیر تحقیق، توسعه و تولید سینمای پویا هستیم، با تلاش تیمی، فناوری بسیار بالغ شده است.

 

سال 2008-2013

ما تمرکز تیم اصلی خود را بر روی منطقه سینمای فیلم VR، 4D، 5D داریم و نام تجاری خود، "Movie Power" را ایجاد می کنیم.

 

سال 2014

ما کنترل‌کننده جلوه‌های ویژه 4D/VR را تحقیق و توسعه می‌دهیم و سروو الکتریکی را برای کنترل فناوری اختراع و تولید می‌کنیم، سپس آنها را به بازار تجاری عرضه می‌کنیم.

 

سال 2015

Movie Power، که در شهر گوانگژو، شرکت کوچک نوآوری فناوری نامیده می‌شود، سینمای مینی واقعیت مجازی، "صندلی تخم مرغ" را توسعه و تحقیق می‌کند.

 

سال 2016

Movie Power به دلیل تحقیق و توسعه دستگاه "VR Wide Speed" که محصول محبوب در کل صنعت برای بهبود اثر احساس بدن و شبیه سازی دقیق و همزمان فناوری پویا است، به عنوان شرکت ملی فناوری پیشرفته شناخته می شود.

 

سال 2017

مووی پاور به شهرک صنعتی 13000 مترمکعب منتقل شده است.

 

سال 2018

6 محصول از جمله سالن تایفون و سالن زلزله و ... موفق به کسب افتخار "شرکت نوآورانه با فناوری پیشرفته" شده اند.

 

سال 2019

شرکت ما به عنوان تامین کننده اصلی سالانه Evergrande انتخاب شد.تولید هوشمند VR، تجربه سرگرمی و پایه آموزش علوم عمومی این موفقیت را به دست آورد.

 

سال 2020

Movie Power با AiqiYi همکاری می کند تا حس کامل VR را در درک عمیق "ترکیب مجازی و واقعیت" ایجاد کند که در جایگاه پیشرو در فناوری داخلی قرار دارد و عنوان "فناوری خوب چین" را به دست آورد.

 

سال 2021

شرکت ما برنده 5 جایزه از کنفرانس تجاری Immersive در سراسر جهان شد و برای 3 سال متوالی برنده شرکت "Contract Abiding and Trustworthy" در استان گوانگدونگ شد.

سرویس

1. خدمات آموزش فنی

برای کمک به کاربر در درک جامع محصولات و استفاده روزانه، نگهداری و مدیریت، ما آموزش جامع و منظم برای تکنسین یا اپراتور سرویس گیرنده ارائه خواهیم داد.

این آموزش از جمله نصب، راه اندازی، عملیات و تعمیر و نگهداری است. تلاش برای ایجاد کاربر با استفاده از آن با توجه به آموزش ما و مستندات ساخت و ساز سیستم می تواند مستقل مدیریت، بهره برداری، تعمیر و نگهداری کل سیستم.

2. گارانتی و ضمانت

هر قسمت از تجهیزات دقیقا بازرسی می شود تا اطمینان حاصل شود کیفیت قبل از بسته بندی و حداقل میزان خطا. دستورالعمل ها را دنبال کنید: "به طور کامل از سرمایه گذاری و کارآیی کاربر محافظت کنید، به طور کامل با نیاز مصرف کننده مواجه شوید و بار آنها را کاهش دهید."

a) نظرسنجی رضایت مشتری

شرکت ما با توجه به بازخورد مشتری، ارزیابی رضایت را انجام خواهد داد. در طی این نظرسنجی، کاربر می تواند هر مشکلی و عقاید کیفیتی را پیشنهاد دهد، این شرکت به ندرت گوش داده می شود، درمان می شود و نظرسنجی رکوردی را به مشتری می دهد و سپس به دقت برای مشتریان حل می شود.

ب) خدمات پس از فروش

بخش پس از فروش اولین بار در ارتباط با مشتری است، به طور موثر با مشتریان در مورد مشکلات ارتباط برقرار می کند. به منظور حل مشکلات کلی، تیم پس از فروش با راه حل های تلفنی یا شبکه از راه دور حل خواهد شد. برای عدم توانایی جداسازی مشکلات جدی، تیم پس از فروش به موقع برای حل مشکل وارد خواهد شد.

ج) خدمات طول عمر

حتی اگر محصولی فراتر از دوره گارانتی باشد، ما همچنان خدمات تعمیر و نگهداری تعمیر و نگهداری در محل ارائه می دهیم، فقط هزینه های اولیه را می پردازیم. در حالی که کاربران هنوز هم می توانند از تیم خدمات فنی تعمیر و نگهداری خدمات آموزش منظم، کمک فنی از راه دور و سایر خدمات دریافت کنند.

تیم ما

1. تیم تحقیق و توسعه

تیم برجسته تحقیق و توسعه با توانایی قوی، توانایی فناوری آنها از طراحی ظاهری، کنترل نرم افزار و سخت افزار گرفته تا تولید محتوا را پوشش می دهد که از توسعه محصولات جدید و سفارشی سازی برای کاربردهای صنعتی پشتیبانی می کند.

 

چین Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 0

چین Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 1

 

2. تیم فروش

ارائه خدمات برای مشتریان در بیش از 30 کشور و منطقه در سراسر جهان

 

چین Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 2

چین Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 3

 

3. تیم برنامه ریزی

ارائه طرح کلی برنامه ریزی، طراحی دکوراسیون داخلی، نقشه ساخت سایت.

 

چین Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 4

 

4. تیم پس از فروش

بیش از 20 تکنسین در 3 شیفت برای ارائه خدمات 24 ساعته کار می کنند. ارائه پشتیبانی پس از فروش به مشتریان در بیش از 30 کشور و منطقه در سراسر جهان.

 

چین Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 5

چین Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 6