Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • Video
  • Images
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, خاورمیانه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده
تعداد کارمندان: 200~250
فروش سالانه: 5000000-8000000
سال تاسیس: 1990
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
معرفی

گوانگژو Movie Power Technology Co. ، Ltd. (نام تجاری: Movie Power) یک شرکت با تکنولوژی پیشرفته است که در زمینه تحقیق و توسعه و استفاده از فناوری های دینامیک VR ، AR و 4D متخصص است.این شامل خلاقیت ، تحقیق و توسعه ، محتوا ، تولید ، فروش و خدمات عملیاتی است.تمرکز خود را بر تهیه محصولات و راه حلهای سرگرمی همهجانبه و ارزشمند برای پارکهای داخلی ، گردشگری فرهنگی ، تحقیقات علمی و سایر کاربردهای صنعت بگذارید.
در طول 12 سال گذشته ، بیش از 60 اختراع ثبت اختراع ، مدل سودمند ، طراحی محصول ، گواهینامه ثبت حق چاپ نرم افزار ، صادرات CE ، ROHS و غیره به دست آورده است. مشتریان از 30 کشور و 5 منطقه ، شرکت ما بیش از 400 سینمای پویا دارد و بیش از 1000 سینمای داخلی و بین المللی VR و پارک های موضوعی بزرگ VR آفلاین. این شرکت دارای قابلیت کامل خدمات زنجیره ای صنعت است که طرح سود سرگرمی VR یک مرحله ای را برای استراتژی ، نصب و راه اندازی به مشتریان ارائه می دهد.Movie Power مشتاقانه منتظر همکاری با شما برای ایجاد آینده ای روشن در زمینه فناوری حرکت VR • 4D است!

 

به فیلم قدرت خوش آمدید ، و بابت انتخاب فیلم قدرت متشکریم!

تاریخ

در سال 2008 با 150-200 کارمند تاسیس شد.Power Movie در VR ، AR و 4D عمده استنرم افزار تحقیق و توسعه فناوری حرکت.در طول این سال ها ، ما درگیر تحقیق ، توسعه و تولید سینمای پویا هستیم ، با تلاش کار گروهی ، این فناوری بسیار بالغ است.

 

2008 - وارد صنعت شوید

شرکت فناوری الکترونیکی Guangzhou Movie Power ، با مسئولیت محدود شروع به ورود به این صنعت می کند.

 

2009 ~ 2010 - تحقیق

این شرکت جوان با یک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای در حال رشد سریع بود و برای فناوری تحقیق می کرد.

 

2011 ~ 2012 - توسعه

موفق در ساخت سینمای 5D Dynamic و به سرعت بازار داخلی و بین المللی را اشغال کرد.

 

2013 - 2014 - بزرگ شدن

سینمای تعاملی 7D در بازار ، نوآوری و ارتقا فن آوری شبیه سازی پویا را نشان می دهد.

 

2015 –2016 - فناوری جدید

تبدیل به یکی از اولین دسته تولیدکنندگان سخت افزار VR در چین شوید ، در فروشگاه تجربه سرگرمی آفلاین VR ، فرود تجاری 9D پیشرو باشید.

اولین کسی که یک واقعیت مجازی VR یک مرحله ای و راه حل جامع سالن معاینه فیزیکی را ارائه می دهد ، موفق به دریافت گواهینامه قدرت تحقیق علمی شد.

 

2017-2018 نوآوری

مطابق با نیازهای بازار و بر اساس تئاتر 4D / 5D و سینمای تعاملی 7D ، ما "9D VR simulator" را در سال 2015 توسعه داده ایم. این جدیدترین تجربه برای سینمای پویا است و سرمایه گذاران بیشتری را در این صنعت جذب می کند.

 

2019

با افزایش تقاضا برای محصول vr ، خط تولید به بیش از 10 مدل گسترش یافته است.برای اولین بار ، کل راه حل برای اولین بار توسط Movie Power ارائه شده است.اکنون تعداد مرکز تجربه آفلاین vr از 263 مورد فراتر رفته است.

 

2020

سیستم نام تجاری به تازگی به روز شده است ، و در اطراف ژن های تجاری "خلق فکری ، مد ، تجربه" ساخته شده است. برای دستیابی به مأموریت تجاری "ایجاد سرگرمی ارزشمند ، دستیابی به سودآوری پایدار".

 

سرویس

1. خدمات آموزش فنی

برای کمک به کاربر در درک جامع محصولات و استفاده روزانه، نگهداری و مدیریت، ما آموزش جامع و منظم برای تکنسین یا اپراتور سرویس گیرنده ارائه خواهیم داد.

این آموزش از جمله نصب، راه اندازی، عملیات و تعمیر و نگهداری است. تلاش برای ایجاد کاربر با استفاده از آن با توجه به آموزش ما و مستندات ساخت و ساز سیستم می تواند مستقل مدیریت، بهره برداری، تعمیر و نگهداری کل سیستم.

2. گارانتی و ضمانت

هر قسمت از تجهیزات دقیقا بازرسی می شود تا اطمینان حاصل شود کیفیت قبل از بسته بندی و حداقل میزان خطا. دستورالعمل ها را دنبال کنید: "به طور کامل از سرمایه گذاری و کارآیی کاربر محافظت کنید، به طور کامل با نیاز مصرف کننده مواجه شوید و بار آنها را کاهش دهید."

a) نظرسنجی رضایت مشتری

شرکت ما با توجه به بازخورد مشتری، ارزیابی رضایت را انجام خواهد داد. در طی این نظرسنجی، کاربر می تواند هر مشکلی و عقاید کیفیتی را پیشنهاد دهد، این شرکت به ندرت گوش داده می شود، درمان می شود و نظرسنجی رکوردی را به مشتری می دهد و سپس به دقت برای مشتریان حل می شود.

ب) خدمات پس از فروش

بخش پس از فروش اولین بار در ارتباط با مشتری است، به طور موثر با مشتریان در مورد مشکلات ارتباط برقرار می کند. به منظور حل مشکلات کلی، تیم پس از فروش با راه حل های تلفنی یا شبکه از راه دور حل خواهد شد. برای عدم توانایی جداسازی مشکلات جدی، تیم پس از فروش به موقع برای حل مشکل وارد خواهد شد.

ج) خدمات طول عمر

حتی اگر محصولی فراتر از دوره گارانتی باشد، ما همچنان خدمات تعمیر و نگهداری تعمیر و نگهداری در محل ارائه می دهیم، فقط هزینه های اولیه را می پردازیم. در حالی که کاربران هنوز هم می توانند از تیم خدمات فنی تعمیر و نگهداری خدمات آموزش منظم، کمک فنی از راه دور و سایر خدمات دریافت کنند.

تیم ما

1. تیم تحقیق و توسعه

تیم برجسته تحقیق و توسعه با توانایی قوی ، توانایی فناوری آنها از طراحی ظاهر ، کنترل نرم افزار و سخت افزار تا تولید محتوا را پوشش می دهد ، که پشتیبانی از توسعه محصولات جدید و سفارشی سازی برای کاربردهای صنعتی را فراهم می کند.

 

چین Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 0

چین Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 1

 

2. تیم فروش

ارائه خدمات به مشتریان در بیش از 30 کشور و منطقه در سراسر جهان

 

چین Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 2

چین Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 3

 

3. تیم برنامه ریزی

ارائه طرح کلی برنامه ریزی ، طراحی دکوراسیون داخلی ، نقشه ساخت سایت.

 

چین Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 4

 

4. تیم پس از فروش

بیش از 20 تکنسین برای ارائه خدمات 24 ساعته در 3 شیفت کار می کنند. پشتیبانی از خدمات پس از فروش به مشتریان در بیش از 30 کشور و منطقه در سراسر جهان.

 

چین Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 5

چین Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 6