خانه اخبار

بنابراین خوش شانس برای ملاقات با مایکروسافت

گواهی
کیفیت خوب تئاتر فیلم 7D برای فروش
کیفیت خوب تئاتر فیلم 7D برای فروش
نظرات مشتریان
من واقعا از تیم پس از فروش قدردانی می کنم، مایلم زمان شخصی خود را قربانی کنم تا به حل این مشکل کمک کنم.

—— آقای جک

من باید شرکت شما را تحسین، یک محصول خوب، مخاطبان با مشتاقانه پاسخ داد، اقدام بسیار قوی است، بسیار هیجان انگیز، من در مورد buyin فکر

—— خانم ردیابی

محصول شما، خدمات شما، کسب و کار من راحت تر است، مخاطبان به شدت بازتاب می کنند، سینمای ما بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار می گیرد

—— آقای کاری

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار

بنابراین خوش شانس برای ملاقات با مایکروسافت

بنابراین خوش شانس برای ملاقات با مایکروسافت

بنابراین خوش شانس برای ملاقات با مایکروسافت

ماه گذشته، Movie Power برای شرکت در یک جلسه مبادله مبادله ای که توسط شرکت 3 عینک برگزار شد، دعوت شد. در جلسه، ما قدرت شرکت را از طریق PPT نشان دادیم و روند توسعه آینده VR را پیش بینی کردیم. الکس کیپمن که مهمان و مخترع مایکروسافت hololens بود، بسیار علاقه مند به این و همچنین فروش محصول گرم خود را - VR مسابقه اتومبیل رانی. در شام ما کارت های کسب و کار را عوض کردیم و گفتگو دلپذیر داشتیم. در نهایت، مدیر بازرگانی ما در تجارت خارجی عالی ما با الکس به طور کامل ارتباط برقرار کرد، سپس الکس Vr موتور، Vr سوپر مسابقه و Vr Fight Simulator خریداری کرد.

در شام ما کارت های کسب و کار را عوض کردیم و گفتگو دلپذیر داشتیم. در نهایت، مدیر بازرگانی ما در تجارت خارجی عالی ما با الکس به طور کامل ارتباط برقرار کرد، سپس الکس Vr موتور، Vr سوپر مسابقه و Vr Fight Simulator خریداری کرد.

با تشکر از شرکت 3glasses برای ارائه یک پلتفرم خوب، ما به احتمال زیاد مایکروسافت را با Alex آشنا کنیم. همچنین با تشکر از الکس برای حمایت و اعتماد خود به فیلم Power، که موجب تحریک جدید در شرکت ما خواهد شد.

میخانه زمان : 2018-08-02 13:44:38 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.

تماس با شخص: Miss. Judy.Qiu

تلفن: 86-20-2388-5219

فکس: 86-20-3480-5818

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)